fbpx

Centrálna rekuperácia JABLOTRON FUTURA

To, čo Futura dokáže a čím je výnimočná, sa prejaví hlavne v zime, teda v období, keď je rekuperácia najviac potrebná, a to minimalizovaním spotreby energie. Vďaka jedinečnej konštrukcii, ktorá dokonale využíva fyzikálne zákony, funguje jednotka i v silných mrazoch bez predohrevu a bez rozbalansovania ventilátorov.

Rozsiahla základná výbava

Futura ponúka v základnej cene nadštandardnú výbavu, vrátane päťročnej záruky, dvoch peľových filtrov F7, senzoru CO2 v nástennom ovládači, dodatočného dohrevu a kompletnej správy jednotky pomocou mobilnej aplikácie. Jednotku je možné rozšíriť o ďalšie funkcie – je možné pripojiť až 3 nástenné ovládače, 8 CO2senzorov a dodatočné chladenie. Futura okrem toho automaticky zaistí vo Vašom dome optimálnu vlhkosť, a to pomocou riadeného entalpického výmenníka. Optimálna vlhkosť je dôležitá hlavne pre Vaše zdravie, ale ocení ju aj Váš drevený nábytok, podlahy a rastliny.

Jednoduché ovládanie

Jednotku je možné ovládať pomocou nástenného ovládača alebo pohodlne odkiaľkoľvek vďaka mobilnej aplikácii, ktorá vás informuje o chode a spotrebe vašej rekuperačnej jednotky.

Zónové vetranie

Vetranie je smerované tam, kde je to potrebné. Vďaka zónovej regulácii zaistíme vetranie v požadovanej intenzite, a to dokonca i so zariadením s menším nominálnym výkonom. 

Jednoduché ovládanie

Entalpický chladiaci modul CoolBreeze predstavuje zariadenie, ktorého primárnou funkciou je úplná eliminácia akýchkoľvek tepelných ziskov vetraním v letnom období. 

Cena od 6010€ s DPH vrátane montáže

Konzultácia ZADARMO

Potrebujete pomôcť alebo poradiť?

FUTURA –  Pľúca vášho domova 

FORMULÁR NA CENOVÚ PONUKU

  KONTAKT

  IČO: 46715681

  DIČ: 2023537461

  IČ DPH: SK2023537461

  Sídlo:
  Kalinčiakova 6342/23
  974 05 Banská Bystrica

  Kancelária - pobočka:
  Palánok 3
  949 01 Nitra

  SLEDUJTE NÁS