PRODUKTY

JALBLOTRON
FUTURA

Bezkonkurenčne najnižšia spotreba v mrazoch

To, čo Futura dokáže a čím je výnimočná, sa prejaví hlavne v zime, teda v období, keď je rekuperácia najviac potrebná, a to minimalizovaním spotreby energie. Vďaka jedinečnej konštrukcii, ktorá dokonale využíva fyzikálne zákony, funguje jednotka i v silných mrazoch bez predohrevu a bez rozbalansovania ventilátorov

Skutočný vnútorný komfort bez presúšania

Futura automaticky zaistí vo Vašom dome optimálnu vlhkosť, a to pomocou riadeného entalpického výmenníka. Optimálna vlhkosť je dôležitá hlavne pre Vaše zdravie, ale ocení ju aj Váš drevený nábytok, podlahy a rastliny.

Rozsiahla základná výbava

Futura ponúka v základnej cene nadštandardnú výbavu, vrátane päťročnej záruky, dvoch peľových filtrov F7, senzoru CO2 v nástennom ovládači, dodatočného dohrevu a kompletnej správy jednotky pomocou mobilnej aplikácie. Jednotku je možné rozšíriť o ďalšie funkcie – je možné pripojiť až 3 nástenné ovládače, 8 CO2senzorov a dodatočné chladenie.

cena od 8399 S DPH vrátane montáže

Cool Breeze

Entalpický chladiaci modul CoolBreeze predstavuje zariadenie, ktorého primárnou funkciou je úplná eliminácia akýchkoľvek tepelných ziskov vetraním v letnom období. Je špecificky designovaný a určený predovšetkým pre domy v pasívnom štandarde, ktorých obvodová obálka je dokonale izolovaná a solárne zisky v horúcich letných dňoch minimalizované.

Jednoduché ovládanie

Jednotku je možné ovládať pomocou nástenného ovládača alebo pohodlne odkiaľkoľvek vďaka mobilnej aplikácii MyJABLOTRON, ktorá Vás naviac informuje o chode a spotrebe Vašej rekuperačnej jednotky.

Zónové vetranie

Dostupné v roku 2020 aj pre spätné doinštalovanie.

Vetranie je smerované tam, kde je to potrebné. Vďaka zónovej regulácii zaistíme vetranie v požadovanej intenzite, a to dokonca i so zariadením s menším nominálnym výkonom. Rekuperačná jednotka pracuje dlhšiu dobu v minimálnom výkone. Jej parametre, ako napr. účinnosť, celková spotreba a hlučnosť sú po väčšinu doby prevádzky optimalizované.

Buildinx.Technology

Kontakt

Marek Hero: 0910 110 133
E-mail: marek.hero@buildinx.sk
E-mail: pavol.rafaj@buildinx.sk

IČO: 46715681
DIČ: 2023537461
IČ DPH: SK2023537461

Sídlo:
Kalinčiakova 6342/23
974 05 Banská Bystrica

Kancelária- pobočka
Palánok 3
94901 Nitra

    captcha